Rozhovor pro BRAVO

19. března 2011 v 14:10 | Sissi |  D-články
Těšíš se na nový "Rocktábor"? Demi (17) ti o něm něco prozradí. A nejen o něm...
Herečka a zpěvačka je v jednom kole. Vloni vyšlo její nové album, letos dotočila druhý díl filmu "Rock Camp", průběžně pracuje na seriálu "Sonny ve velkém městě". A ještě nám stihla odpovědět na pár otázek...

BRAVO: Nedávno jsi dotočila 2. díl filmu "Camp Rock: The Final Jam". Kdy ho konečně uvidíme?
Demi:
V USA by měl jít do televize 13. července. Tak doufám, že ho brzy uvidí fanoušci všude po světě...
Klik na c.č.BRAVO: Můžeš nám prozradit, o co půjde tentokrát?
Demi:
No, flirtování mezi Mitchie, kterou hraju, a Shanem alias Joem Jonasem vesele pokračuje. Vrací se společně do letního hudebního tábora. Tady zjišťují, že tentokrát bude Camp Rock soupeřit s jiným táborem, který se jmenuje Star Camp. Je tam zase plno dramatických situací, kopec romantiky, muzika, tancování a zpívání, takže věřím, že se vám to bude líbit ještě víc než jednička! No a schválně, tipněte si: který tábor vyhraje? :-)

BRAVO: Máš nějakou veselou historku z natáčení?
Demi:
To jo! Jednou jsme s Nickem točili před asi 1500 lidma. Seděli jsme na sedačkách a jakože sledujeme dění před sebou na pódiu. Pak si Nick zničehonic stoupl. Před námi na zemi ležela pohozená plechovka od koly a on ji chtěl odkopnout. Jenomže se netrefil. Já se začala chechtat, což ho přimělo trefovat se do ní znova a znova, a byl úplně vytočený. Jenomže lidi kolem, co mu neviděli pod nohy, si mysleli, že tancuje, a začali mu tleskat! Já myslela, že smíchy umřu, lidi pak začali skandovat a on tu plechovku vzteky nakonec rozdupal!

BRAVO: Vloni vyšlo tvoje druhé album "Here We Go Again". Jak se chytilo u fanoušků?
Demi:
Píšou mi, že se jim moc líbí. A že jsou rádi, že je dost jiné než to první "Don't Forget". Píšou, že je vidět, že jak dospívám, tak se moje muzika mění a oni jako teenageři rostou se mnou. Děkuju vám, moc hezky se to čte!

BRAVO: Jaká story se skrývá za příběhem songu "Remember December"?
Demi:
Tak to je fakt speciální příběh. Právě jednou v prosinci jsem někoho potkala... Pak jsme se rozešli a v songu se právě snažím zpracovat své vzpomínky. Prosím ho, aby si vzpomněl, jak jsme se v prosinci zamilovali, jak to bylo krásné. Chci, aby si to pamatoval a nikdy nezapomněl na dobu, kdy byly věci mnohem lepší, než to, co přišlo potom...
BRAVO: Jedno turné už máš za sebou. Plánuješ taky šňůru po Evropě?
Demi:
Z Evropy znám zatím jenom Španělsko. Točili jsme tam promo pro Disney Channel. Fanoušci tam jsou ale naprosto neuvěřitelní! Mám na tu návštěvu nádherné vzpomínky. Evropské turné zatím nemám v plánu, ale už se nemůžu dočkat, až k tomu jednou dojde! Mám váš všechny ráda!

BRAVO: Ostatní bráchové Jonasové se taky zamilují?
Demi:
No jo vlastně! Taky Nick a Kevin mají ve filmu svůj vlastní příběh, stejně jako jejich nejmladší bráška Frankie!

BRAVO: Tohle album je rockovější. Je to styl, v kterém chceš pokračovat i na dalším albu?
Demi:
Ne, další album bude nejspíš trochu víc ve stylu r'n'b. Vyrostla jsem na něm a tahle muzika ve mně vzbuzuje spoustu emocí...

BRAVO: Kde se v tobě vzala ta vášeň pro muziku?
Demi:
Bylo to ve mně, už jako malá holka jsem doma pořád zpívala, ve sprše a tak. Když jsem poprvé vystoupila na pódiu, byl to neuvěřitelný pocit a okamžitě jsem věděla, že tohle chci dělat celý zbytek života!

BRAVO: Kdo je tvým hudebním vzorem?
Demi:
Mým idolem č. 1 je Kelly Clarkson. Má neuvěřitelný hlas. A taky John Mayer, jeho songy a hraní na kytaru mě fakt vždycky dostanou.

BRAVO: S kým chceš spolupracovat na příštím albu?
Demi:
Určitě zase s Johnem Mayerem jako na tomhle cédéčku. Je to jeden z nejlegračnějších týpků, které znám! Taky by se mi líbilo pracovat s Justinem Timberlakem. Je to skvělý hudebník, multitalent.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama